خدمات و امکانات

خدمات و امکانات

در این قسمت قصد داریم تمامی خدمات و امکانات نرم افزار مدیریت مطب کیمیا را بصورت خلاصه توضیح دهیم. لازم به ذکر است ماژول های مطح شده قابلیت ثبت داده ها در پرونده الکترونیک سلامت را دارند و این نرم افزار توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تایید شده شده.

1- سرویس استعلام هویت:

میتوانید با وارد کردن کد ملی و سال تولد، تمام مشخصات هویتی بیمار را بصورت خودکار ثبت کنید. بنابر این نیازی به وارد کردن نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات شخصی بیمار نیست و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان فرآیند پذیرش بیمار را بدون ضریب خطا انجام داد.

2- سرویس استعلام بیمه:

توسط این سرویس، بصورت خودکار مشخصات تمامی بیمه های بیمار بهمراه شماره بیمه و تاریخ انقضاء،  استعلام گرفته شده و می توان لیست کسورات بیمه ای بهمراه مبلغ سهم بیمه را از سازمان های بیمه گر دریافت کرد.

4- ثبت نسخه و تجویز دارو (نسخه نویسی):

توسط نرم افزار مدیریت مطب کیمیا میتوانید بصورت الکترونیک برای بیمار دارو تجویز کنید. مشخصات بیش از 11 هزار دارو در نرم افزار درج شده تا در کمترین زمان ممکن و به راحتی بتوان عملیات نسخه نویسی را انجام داد. یکی دیگر از امکانات این ماژول، قابلیت ثبت دارو های ترکیبی (ترکیبات دارویی) در نسخه می باشد. علاوه بر این، امکان پرینت نسخه بهمراه ثبت بارکد وجود دارد.

پس از ثبت نسخه بصورت الکترونیک، قابلیت ارسال در پرونده الکترونیک سلامت وجود دارد. بنا بر این بیمار میتواند با مراجعه به تمامی داروخانه های سطح کشور و ارائه کد ملی، دارو های ثبت شده را دریافت نماید.

5- نظام ارجاع:

نظام ارجاع یکی از مهم ترین مواردیست که دارای اهمیت می باشد و پزشکان متخصص و فوق تخصص نیز باید امکان دریافت بازخورد از مراکز ارجاع دهنده یا ارسال بازخورد در خصوص اقدامات درمانی انجام شده برای بیماران را داشته باشند. نرم افزار مدیریت مطب کیمیا، بهترین گزینه برای ثبت و مدیریت این خدمات می باشد.

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code