ارسال مقاله مرتبط با تشخیص بیماری یا عارضه برای بیمار

ارسال مقاله مرتبط با تشخیص بیماری یا عارضه برای بیمار

یکی از ماژول های سامانه کیمیا آفیس، سیستم ارسال مقاله با توجه به بیماری تشخیص داده شده توسط پزشک برای بیمار به صورت پیام کوتاه یا اس ام اس می باشد. در این مقاله قصد داریم جزئیات بیشتری از این ماژول را بررسی کنیم.

در صورتی که پزشک یا منشی، بیماری تشخیص داده شده را در پرونده الکترونیک ثبت کند، سامانه به صورت خودکار مقاله یا موارد آموزشی مربوط به بیماری را برای بیمار اس ام اس می کند (این موارد توسط سیستم مدیریت محتوا در پنل مطب/کلینیک فراهم شده و منشی نیز به آن دسترسی دارد) و با این امکان بیمار میتواند اطلاعات بیشتری از بیماری خود داشته باشد.

برای فعال کردن این ماژول باید از قسمت پروفایل، گزینه "ارسال پیامک مقاله متناسب با بیماری برای بیمار" را انتخاب کنید. برای اضافه کردن مقالات متناسب با شایع ترین بیماری های مطب شما، از قسمت سیستم مدیریت محتوا میتوانید مقاله های جدیدی را قرار دهید و یا مقالات قبلی را حذف و یا ویرایش کنید. این بخش دقیقا شبیه به یک سایت اختصاصی عمل می کند که میتوانید صفحات تماس با ما، درباره ما و مقالات مختلفی را منتشر کنید.

در صفحه ویرایش یا ثبت هر مقاله، گزینه ای به نام عارضه/بیماری وجود دارد که شما می توانید از این قسمت مشخص کنید این مقاله برای چه بیماری و یا عارضه ای در نظر گرفته شود. (موارد این گزینه را می توان از قسمت مدیریت پزشکان->زیر منو عملیات پزشک-> بیماری های مزتبط انتخاب کرد)

توجه: در صورتی که مقالاتی از قبل آماده دارید، می توانید به پشتیبانی کیمیا آفیس ارسال کنید تا توسط همکاران ما در پنل شما درج شود.

در ادامه نحوه ی کار با این ماژول را میتوانید ببینید..

 

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code