بلاگ نرم افزار نسخه نویسی، مدیریت مطب و کلینیک

بلاگ نرم افزار نسخه نویسی، مدیریت مطب و کلینیک
دسترسی به پرونده پزشکی

نکات مهم با دسترسی به نرم افزار پرونده پزشکی سلامت بیماران. چگونه به پرونده سلامت دسترسی داشته باشیم؟ پرونده پزشکی شامل چه مواردی می شود؟

سوابق پزشکی بیمار

سوابق پزشکی بیماران در مراکز درمانی و مطب ها به عنوان یک موضوع پر طرفدار و مهم محسوب شده و شامل سوابق پزشکی، تاریخچه بیماری ها، آزمایش ‌ها، نسخ، مراجعات بیماران

سیستم مدیریت محتوای پزشکی

یک نرم افزار است که برای مدیریت و نمایش محتوا و مقاله های پزشکی تولید شده است. این سیستم ها عمدتا در بیمارستان ها، کلینیک ها یا مراکز پزشکی استفاده می شوند

نرم افزار پرونده پزشکی

نرم افزار پرونده پزشکی یا Electronic Medical Record (EMR) یک نرم افزار است که برای مدیریت و ثبت پرونده‌ های پزشکی بیماران در مراکز درمانی استفاده می ‌شود.

اهمیت و نقش اسناد پزشکی در نظام سلامت

اسناد پزشکی، شامل اسناد و سوابق پزشکی که توسط پزشکان و مراکز پزشکی در رابطه با درمان و مراقبت از بیماران تهیه می ‌شود و شامل تاریخچه پزشکی، نتایج آزمایش و...

نظام ارجاع چیست؟

این مقاله به سیستم نظام ارجاع پزشکی و انواع سطوح و خدمات آن ، پرونده الکترونیک سلامت، پزشک خانواده و نحوه ثبت نام در این سامانه می پردازد.

با خدمات کیمیا آفیس بیشتر آشنا بشید.

ما در این مقاله به معرفی خدمات و پنل های سامانه کیمیا آفیس که شامل: نسخه نویسی الکترونیک، مدیریت مطب، پرونده الکترونیک سلامت و ... است پرداخته ایم.

نرم افزار اسناد پزشکی کیمیا

نرم افزار اسناد پزشکی کیمیا به منظور نگهداری پرونده الکترونیک بیماران استفاده می‌شود تا دقت ثبت داده‌ها و امنیت اطلاعات افزایش یابد.

سیستم مشاوره غیر حضوری

سیستم در خواست مشاوره آنلاین پزشکی کیمیا آفیس به همراه پنل نسخه نویسی و پرونده الکترونیک بیمار

  • »
  • 1
  • 2
  • 3
  • «