چگونه بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه را نصب کنم؟

چگونه بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه را نصب کنم؟

مدیریت مهم‌ترین بخش موفقیت است. اگر در مسیر کسب موفقیت هستید، حتما به بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه نیاز دارید. این نرم افزار به شما کمک می‌کند چشم‌انداز دقیق و وسیعی نسبت به محل درآمدتان داشته باشید. ایجاد نظم در درمانگاه مزایای بسیاری دارد که از مهم‌ترین آنها جلب رضایت بیماران است.

نرم افزار مدیریت برای درمانگاه

نرم افزار مدیریت درمانگاه مزایای بسیاری دارد

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نرم افزار مدیریت درمانگاه تنها یک نرم افزار ساده نیست. این محصول مزایای بسیاری در جهت مدیریت صحیح یک درمانگاه دارد. مدیریت درمانگاه امری خطیر است اگر تعداد پزشکان و مراجعین بالا باشد. در چنین مواقعی تهیه نرم افزار مدیریت درمانگاه اهمیت بالایی پیدا می‌‎کند. با توجه به عناوینی که در ادامه ذکر شده است، یک به یک مزایای نرم افزار مدیریت درمانگاه را بررسی خواهیم کرد.

 

بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه و حساب‌های چندگانه

از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که نرم افزار مدیریت درمانگاه باید داشته باشد ایجاد حساب‌های چندگانه برای پرسنل درمانگاه است. یک مرکز درمانی چندین پرسنل دارد که در بخش‌های مختلف مشغول به کار هستند. نرم افزار مدیریت درمانگاه به شما این اجازه را می‌دهد که برای پرسنل پذیرش، پرسنل داروخانه، پرسنل آزمایشگاه و تمامی پزشکان حساب‌های جداگانه ایجاد کنید. هر یک از این افراد می‌توانند در عین دسترسی به اطلاعات عمومی بیماران، اطلاعات خود را در حساب شخصی‌شان بایگانی کنند.

چرا این محصول بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه نام گرفته است؟

دسترسی به نرم افزار مدیریت درمانگاه بسیار راحت است. تمامی پرسنل با استفاده از گوشی و لپ‌تاپ خود قادر به استفاده از این نرم‌افزار خواهند بود.

میزان دسترسی هر یک از پرسنل به قسمت‌های مختلف نرم افزار بستگی به تنظیمات اولیه دارد. برای مثال می‌توانید تنظیم کنید که مسئول پذیرش به کدامیک از اطلاعات نرم افزار دسترسی داشته باشد.

جهت دریافت دمو یا سفارش نرم افزار درمانگاه، مطب یا نسخه نویسی کافیست ثبت نام کنید

نرم افزار مدیریت برای درمانگاه

قابلیت تنظیم تعرفه‌ها و بررسی گردش مالی

بخش مدیریت درمانگاه با توجه به نوع خدماتی که ارائه می‌دهد قادر به شخصی‌سازی نرم افزار پذیرش درمانگاه است. در ابتدای راه‌اندازی نرم افزار پذیرش درمانگاه می‌توانید برای انواع خدماتی که ارائه می‌دهید "تعرفه" مشخص کنید. با وجود چنین امکاناتی در کسری از ثانیه می‌توان رسید بیمار را تحویل داد. تنها کافیست مسئول پذیرش گزینه‌های مورد نظر را انتخاب کرده و پس از جمع‌بندی توسط نرم افزار پذیرش درمانگاه، رسید را در اختیار بیمار قرار دهد.

مدیر درمانگاه در پایان روز می‌تواند گردش مالی همان روز را مورد بررسی قرار دهد. در این بخش نمای شفافی از میزان درآمد و سود شما قابل رویت خواهد بود. حتی در این قسمت امکان بررسی سهم بیمه و ... نیز وجود دارد. با تهیه بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه نگران مدیریت بخش مالی نخواهید بود.

 

ایجاد پرونده برای بیماران با نرم افزار درمانگاه

ایجاد پرونده کاغذی برای بیماران سختی‌های بسیاری دارد. مراحل ایجاد پرونده کاغذی نه تنها وقت‌گیر است، بلکه هزینه بالایی نیز در پی دارد. نرم افزار درمانگاه امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد که قادر به ایجاد پرونده برای بیماران خواهید بود. تنها کافیست بیمار اطلاعات خود را در اختیار مسئول پذیرش قرار دهد تا مراحل پذیرش وی در کمترین زمان ممکن صورت گیرد.

همانطور که میدانید، استفاده از نرم افزار درمانگاه نه تنها صرفه اقتصادی دارد، بلکه از بابت اتلاف وقت نیز مقرون به صرفه است. زمانی که مراحل پذیرش و ایجاد پرونده زمان‌بر نباشد، مقدار بیماران زیادی را در یک مدت زمان مشخص می‌توان پذیرش کرد. چنین امری بی‌شک موجب رضایت بیماران نیز خواهد شد. نوبت‌دهی سریع و جلوگیری از انتظار بیماران در صف‌های طولانی باعث افزایش امتیاز درمانگاه شما خواهد شد.

ایجاد پرونده برای بیماران دسترسی به اطلاعات بیمار را نیز تسریع خواهد کرد. توجه داشته باشید دسترسی به اطلاعات بیماران تنها برای پرسنلی که از قبل دسترسی داده باشند قابل مشاهده خواهد بود. یعنی دسترسی به این اطلاعات می‌تواند برای برخی از پرسنل قفل باشد.

نرم افزار مدیریت برای درمانگاه

ثبت انواع نسخه‌ها به صورت الکترونیک

نرم افزار مدیریت درمانگاه امکان ثبت انواع نسخه به صورت الکترونیک را نیز فراهم می‌کند. پزشکان قادر هستند با دسترسی به پنل بیمار نسخه وی را به صورت الکترونیک ثبت نمایند. ثبت نسخه الکترونیکی تنها مختص ثبت نسخه دارو نیست. شخص پزشک می‌تواند نسخه مربوط به عکسبرداری و ... را نیز به صورت الکترونیکی ثبت نماید. با راه‌اندازی بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه از دردسرهای مربوط به نوشتن نسخه کاغذی نیز راحت خواهید شد. تنظیمات مربوط به صدور نسخه الکترونیکی تماما به نوع خدمات درمانگاه بستگی دارد.

 

چگونه از بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه استفاده کنم؟

در خلال کلام‌های پایانی قصد داریم یکی از کلیدی‌ترین مشخصات بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه را اعلام کنیم. نرم افزار مدیریت درمانگاه قابلیت شخصی‌سازی دارد. بخش مدیریت درمانگاه قادر است تا نرم افزار مدیریت را همانگونه که لازم دارد راه‌‌اندازی کند. نرم افزار مدیریت درمانگاه پلتفرمی است که جوابگوی تمامی نیازهای شما در درمانگاه خواهد بود.

برای استفاده از نرم افزار مدیریت درمانگاه تنها کافیست یک حساب کاربری در همین سایت ایجاد نمایید. با مراجعه به ورود به حساب کاربری گزینه‌های مختلفی برای شما نمایش داده می‌شود. چنانچه حساب بیمه سلامت دارید، نیازی به ثبت‌نام مجدد نخواهید داشت.

جهت دریافت دمو یا سفارش نرم افزار درمانگاه، مطب یا نسخه نویسی کافیست ثبت نام کنید

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code