مدیریت مالی با نرم‌ افزار مدیریت کلینیک | استراتژی مناسب داشته باشید!

مدیریت مالی با نرم‌ افزار مدیریت کلینیک | استراتژی مناسب داشته باشید!

مدیریت امور مالی کلینیک، بخش حیاتی و مهمی در فعالیت‌های پزشکی شما محسوب می‌شود؛ بدون داشتن مدیریت صحیح، مطب یا کلینیک شما پایدار نخواهد ماند و همواره با موانع و اشکالاتی در مسائل مالی مواجه خواهید شد. در این مقاله به اهداف و استراتژی‌های مالی در مدیریت مطب و  معرفی ابزار مالی و حسابداری در نرم افزار مدیریت کلینیک می پردازیم.

 

اهداف مالی سالانه خود را مشخص کنید.

شما باید بتوانید هزینه‌ها و درآمد‌های یکسال خود را تخمین بزنید. این‌گونه می‌توانید ورودی‌ها و خروجی‌های مالی را تنظیم کنید؛ به میزان درآمد جاری کلینیک خود، هزینه‌های جاری و خاص را برنامه‌ریزی کنید و از خرج‌های اضافه بپرهیزید. همچنین مدیریت دقیقی برای تسویه بدهی‌های احتمالی خود داشته باشید. داشتن رابطهٔ خوب با شرکای تجاری و تخصصی ، مزیت مهمی برای رشد و پیشرفت کلینیک شما محسوب می‌شود.

یک تیم‌ مالی برای مدیریت مسائل مالی خود ایجاد کنید.

داشتن یک تیم کارشناسی برای مشورت گرفتن درخصوص فعالیت‌های مالی و حسابداری کلینیک شما، راهکاری است که تصمیم‌گیری دربارهٔ امور مالی را برای شما راحت‌تر می‌کند. ازآنجایی‌که بسیاری از این تصمیمات مالی، حیاتی هستند، لازم است یک تیم از کارشناسان مجرب مالی، حسابدار و منشی داشته باشید. طبیعتاً هرچه کلینیک یا مطب شما بزرگتر باشد، تیم قوی‌تری برای تصمیم‌گیری‌های مربوط به امور مالی، نیاز خواهید داشت.

یک تیم‌ مالی برای مدیریت مسائل مالی - کیمیا آفیس

همیشه لازم نیست تجهیزات پزشکی را خریداری کنید!

هر کلینیک بسته به نوع خدمات پزشکی‌ آن، نیازمند خرید تجهیزات و لوازم مراقبت‌های پزشکی می‌باشد؛ چه تجهیزات مرسوم کامپیوتری باشد و چه دستگاهای تخصصی مثل دستگاه‌های خدمات آزمایشگاهی. خرید آنها هزینه‌های زیادی را به شما متحمل می‌کند. بعضی دستگاه‌ها شاید وجود آن در کلینیک شما همیشه لازم نباشد و علاوه‌بر هزینهٔ خریداری آن، باید هزینهٔ نگهداری آن را نیز بپردازید. به ‌همین خاطر، باید در خرید تجهیزات پزشکی تصمیم بگیرید که اجارهٔ آن به سود شماست یا خریداری کردن آن.

کیفیت خدمات پزشکی کلینیک خود را افزایش دهید.

با توجه به سرعت رشد تکنولوژی در جهان، در حوزهٔ تجهیزات پزشکی هم فناوری‌های جدیدی گسترش پیدا کرده‌اند. اگر همواره درحال توسعهٔ خدمات پزشکی باشید و کلینیک شما مجهز به تجهیزات مدرن و خاصی باشد، بیماران راهی جز مراجعه به کلینیک شما نخواهند داشت؛ البته به‌ این معنا که احساس رضایت بیشتری خواهند داشت و این یعنی سود‌آوری بیشتر برای شما. طبیعتاً داشتن یک سیستم و نرم‌ افزار مدیریت کلینیک پیشرفته، ادارهٔ امور مالی و خدمات پزشکی شما را بهبود می‌بخشد.

جهت دریافت دمو یا سفارش نرم افزار درمانگاه، مطب یا نسخه نویسی کافیست با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس پشتیبانی: 09384487404 | 05632422904

مدیریت مالی با نرم افزار مدیریت کلینیک - کیمیا آفیس

 هزینه‌ نیروی انسانی خود را کاهش دهید.

بسیاری از پزشکان ممکن است کارها و وظایف مختلفی را در ارائهٔ خدمات پزشکی کلینیک خود درنظر بگیرند؛ بسیاری از این امور را می‌توان به یک نفر سپرد و نحوهٔ انجام این کار‌ها را به او آموزش داد؛ یا افرادی که توانایی برعهده گرفتن وظایف مختلفی را دارند، استخدام کنید. همچنین با حذف کاغذ و روش‌های الکترونیکی مدیریت کلینیک، بسیاری از وظایف و فعالیت‌های پزشکی تسهیل می‌شود.

سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای با استفاده از نرم ‌افزار مدیریت کلینیک انجام دهید.

همان‌طورکه گفتیم بسیاری از هزینه‌ها می‌تواند با الکترونیکی کردن حساب ‌و کتاب های مالی کاهش پیدا کند. اینکه شما بتوانید صورت‌‌حساب بیماران خود را مدیریت کنید و گزارش‌های مختلفی از آن در بازه‌ زمانی‌های مختلف داشته باشید، مدیریت مالی کارآمدتری خواهید داشت. همچنین در این نرم ‌افزار می‌توانید هزینه‌های مختلفی که در طول سال انجام می‌دهید را یادداشت کنید و اطلاعات دقیق پرداخت‌ها را در آن نگهداری کنید. درنهایت شما دسترسی سریع و آسانی به مسائل مالی خواهید داشت و برای آیندهٔ کلینیک خود، هوشمندانه تصمیم‌گیری می‌کنید.

نرم افزار مدیریت کلینیک - کیمیا آفیس

معرفی جامع‌ترین نرم افزار مدیریت کلینیک

نرم افزار مدیریت کلینیک کیمیا آفیس، یک سیستم مدیریت جامع فرایندها و خدمات پزشکی است که امکانات فراوانی را دراختیار شما می‌گذارد. در این نرم افزار، حسابداری و مدیریت مالی کلینیک به‌خوبی مدیریت می‌شود؛ چراکه با استفاده از تجربهٔ کاربری خاصی که از فعالیت‌های پزشکی به‌دست آورده‌ایم، دسترسی به امور مالی و نگهداری آن برای شما آسان شده است و با در اختیار داشتن گزارش‌های مالی در مدیریت بهتر مطب و کلینیک موفق خواهید بود.

درنهایت باید توجه داشته باشید مدیریت مالی مطب و کلینیک پزشکی، نیازمند توجه و هماهنگی بین مدیریت عملیاتی و مدیریت مالی است. برنامه‌ریزی دقیق، کنترل مؤثر هزینه‌ها و استفاده از ابزارهای مناسب می‌تواند به شما در ایجاد یک محیط مالی پایدار و موفق برای مطب یا کلینیک پزشکی کمک کند.

 

اگر به‌ دنبال یک نرم‌ افزار حسابداری جامع برای مدیریت مطب خود هستید، ما به شما سیستم مدیریت مطب و کلینیک کیمیا آفیس را پیشنهاد می‌دهیم.

برای دریافت نسخه دمو نرم افزار مدیریت مطب کیمیا آفیس میتوانید به صفحه ثبت نام مراجعه کنید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

جهت دریافت دمو یا سفارش نرم افزار درمانگاه، مطب یا نسخه نویسی کافیست با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس پشتیبانی: 09384487404 | 05632422904

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code