نرم افزار مدیریت مطب تحت وب چیست؟

نرم افزار مدیریت مطب تحت وب چیست؟

در رقابت سیستم‌های مدیریت مطب، بسیاری از آنها، محصول خود را تحت وب ارائه می‌دهند. بستری که به‌طورکلی ویژگی‌های بدردبخوری را در اختیار کاربر می‌گذارد؛ از مزیت‌های خاص وب در تولید نرم افزار گرفته تا دسترسی سریع کاربران به آن. در این مقاله ویژگی‌های نرم افزار پذیرش مطب تحت وب را بررسی خواهیم کرد و مزایای این نرم افزار را نسبت به روش‌های دیگر ارزیابی می‌کنیم.


تحت وب بودن، به چه معناست؟

به زبان ساده، یعنی شما بتوانید با دسترسی به اینترنت و یک مروگر از یک سیستمی که برای هدفی، طراحی و انتشار پیدا کرده است، استفاده کنید. درواقع مرورگر به‌عنوان رابط شما با سرور شناخته می‌شود. این نرم‌ افزارها برخلاف سیستم‌هایی که به‌عنوان مثال برای اندوید یا ویندوز طراحی می‌شوند، نیاز به دانلود و نصب ندارد. همین خصوصیت است که دسترسی و استفادهٔ کاربر را راحت و آسان می‌کند.

تحت وب بودن نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک کیمیا آفیس

بروزرسانی، دیگر لازم نیست!

این نرم‌افزار‌ها چون در بستر اینترنت و مرورگر اجرا می‌شوند، بروز‌رسانی‌ها در‌همان لحظهٔ تغییر، برای کاربر قابل‌مشاهده است. مزیتی که برای کاربران بسیار مهم است و از دست بروزرسانی‌های پی‌درپی خلاصشان می‌کند. فرض کنید سازندهٔ برنامه بخواهد بسته به نیازهای کاربران در بخش‌های مختلف مثل مدیریت پروندهٔ بیمار، قابلیت‌های حسابداری و ارتباط با بیمار در نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک، تغییر ایجاد کند. واضح است که بستر وب، محیط مناسبی برای ارائهٔ سیستمی با بروزرسانی‌های متعدد است.

آیا امنیت داریم؟

جالب است بدانید که نرم‌ افزار‌های تحت وب امنیت بالایی دارند. زیرا همین بروز‌رسانی‌ها، به‌دلیل وجود خلأهای امنیتی است؛ بنابراین درصورت عدم بروزرسانی نرم افزار به‌صورت منظم، می‌تواند منجربه آسیب‌ دیدن سیستم و دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شود.

امنیت بالای نرم افزار پذیرش مطب کیمیا آفیس

نگران ذخیره‌سازی داده‌ها نباشید!

شما برای نگهداری اطلاعات بیماران خود یا امور مالی مربوط به کلینیک در نرم افزار پذیرش مطب، نیاز به فضای کافی دارید. به‌‌عبارت دیگر، ممکن است در نسخه‌های دسکتاپ این نرم‌ افزار، نیاز به ذخیره‌ اطلاعات در پایگاه‌‌داده‌های مختلف باشد که در ادامه سبب پراکندگی اطلاعات و درنهایت کندی نرم افزار درحین کار کردن با آن شود. از طرفی این سیستم‌های تحت وب، به هیچ سیستم‌عاملی وابسته نیستند و با ساده‌ترین لپتاپ یا گوشی‌های هوشمندی که دسترسی به اینترنت و مرورگر دارند، قابل استفاده هستند.

جهت دریافت دمو یا سفارش نرم افزار درمانگاه، مطب یا نسخه نویسی کافیست ثبت نام کنید

هزینه‌های خود را کاهش دهید!

با توجه به مزیت تحت وب بودن یک سیستم به‌لحاظ مستقل‌بودن از سیستم‌عامل‌ و سخت‌افزار، بسیاری از هزینه‌ها برای تولیدکننده کاهش پیدا می‌کند؛ فایده‌ای که باعث کم‌شدن هزینهٔ شما در خرید نرم افزار خواهد شد.

کاهش هزنیه - نرم افزار پذیرش مطب کیمیا آفیس

انتخاب بهترین و بهینه‌ترین نرم‌ افزار پذیرش مطب تحت وب را به‌ ما بسپارید!

با توجه به مزیت‌ و برتری‌هایی که از نسخه‌ تحت‌ وب یک نرم افزار نسبت‌ به سایر نسخه‌ها بیان کردیم، باید در انتخاب سیستم مدیریت کلینیک خود با دقت عمل کنید. برخی از ویژگی‌هایی که یک نرم افزار پذیرش مطب ساده در اختیار شما می‌گذارد، شامل موارد زیر است:

1. سهولت در تهیه گزارش از مراحل درمان بیمار:
با استفاده از این خصوصیت، می‌توانید توصیه‌های درمانی خود را به‌راحتی به بیمار منتقل کنید. بازخورد لازم را به بیمار بدهید و برگهٔ مرخصی یا فیش هزینهٔ درمان او را به‌سرعت آماده کنید.

2. حسابرسی سریع و آسان:
مدیریت امور مالی به‌صورت تحت وب، آسان‌تر از هر‌ روش دیگری به‌نظر می‌آید. شما با ثبت دخل‌ و‌ خرج ماهیانهٔ کلینیک خود در بستر اینترنت، هم از بابت امنیت خیالتان راحت خواهد بود و هم گزارش‌گیری و دسترسی به اطلاعات برای شما آسان‌تر می‌شود.

3. مدیریت اسناد و پروندهٔ بیماران در نرم افزار پذیرش مطب:
در نسخه‌های تحت وب، به‌دلیل امکان دسترسی نامحدود به فضا برای ذخیره‌سازی اطلاعات، به‌راحتی می‌توانید هر اطلاعاتی از بیماران مختلف را ذخیره کنید و دیگر نیازی به حفظ اطلاعات بیماران سال‌های گذشته برای رفع کمبود فضا نخواهید بود. این ویژگی سودمند، پردازش اطلاعات گذشته و ذخیرهٔ اسناد پزشکی بیماران را سریع می‌کند.

انتخاب بهترین نرم افزار پذیرش مطب تحت وب

نرم افزار پذیرش مطب کیمیا آفیس؛ کاربر پسند در بستر وب

همان‌طور که می‌دانید داشتن یک سیستم جامع جهت بهبود عملکرد خود در حوزهٔ درمان و سلامت بیماران، امری است که به‌ راحتی نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد؛ به‌خصوص آنکه این نرم افزار، تحت وب ارائه شده باشد. کیمیا آفیس به‌عنوان کارآمدترین سیستم مدیریت پذیرش مطب، امکانات خاص و کاملی را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ قابلیت‌هایی که متناسب با نیاز کاربر است و کار با آن برایتان آسان‌تر از هر روش دیگری خواهد بود.

برای دریافت نسخه دمو نرم افزار مدیریت مطب کیمیا آفیس میتوانید به صفحه ثبت نام مراجعه کنید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

جهت دریافت دمو یا سفارش نرم افزار درمانگاه، مطب یا نسخه نویسی کافیست ثبت نام کنید

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code