نسخه نویسی الکترونیک

نسخه نویسی الکترونیک

با توجه به مشکلات پزشکان در خصوص نسخه نویسی الکترونیک با پنل بیمه ها، از جمله کندی، پیچیدگی کار با این پنل ها و عدم وجود ماژول های مورد نیاز پزشکان مانند پرونده الکترونیک بیمار، در این مقاله قصد داریم امکانات اصلی سیستم نسخه نویسی کیمیا آفیس را شرح دهیم. چرا که ما در مجموعه کیمیا تلاش کرده ایم پنل نسخه نویسی دقیق، سریع و با امکانات پرونده الکترونیک بیمار در اختیار مطب ها، کلینیک ها و درمانگاه ها قرار دهیم.

از جمله ویژگی های پنل نسخه نویسی کیمیا آفیس، ارسال نسخه به بیمه های تامین اجتماعی و سلامت با سهولت، سرعت و دقت بالا می باشد. پزشک عزیز، با استفاده از پنل کیمیا می توانید به راحتی از بیمه های تامین اجتماعی و سلامت استعلام بگیرید.  فرآیند استعلام گیری بیمه ها به سرعت انجام شده که باعث کاهش اتلاف وقت شما می شود.

از دیگر امکانات پنل نسخه نویسی کیمیا آفیس، امکان جستجو با علائم اختصاری در میان دارو ها و آزمایشات می باشد. این پنل به نحوی طراحی شده است که شما می توانید در زمان محدود ویزیت بیمار به راحتی و بدون نگرانی و اضطراب، دارو و آزمایشات مختلف بیماران را تجویز کنید. با این پنل دیگر نیازی نیست تعداد بیماران را به علت نگرانی بابت پذیرش به موقع کاهش دهید بلکه میتوانید با برنامه ریزی با استفاده از پنل کیمیا تعداد بیماران مدنظر خود را ویزیت کنید.

همچنین ما در این پنل سایر امکانات مورد نیاز پزشکان از جمله پرونده بیمار را  قرار داده ایم. با استفاده از پرونده الکترونیک، تمامی پرونده های کاغذی مطب حذف شده و به راحتی می توانید در کنار پنل نسخه نویسی، پرونده بیمار را داشته باشید که این پرونده با هر بار ویزیت بیمار آپدیت شده و قابلیت گزارشگیری دارد.

از طرفی یکپارچه بودن سیستم کیمیا آفیس به شما این امکان را میدهد تا در یک پنل همزمان با استعلام گیری از بیمه ها، پذیرش بیمار را انجام دهید و نسخه ی تجویز شده را به بیمه ها ارسال کنید. با استفاده از این پنل می توانید تمامی پذیرش های انجام شده را مشاهده نمایید و لیستی از بیماران مطب در دست داشته باشید.

ما در مجموعه کیمیا، تلاش کرده ایم تا پنلی کاملا بی نقص، دقیق و سریع برای امر نسخه نویسی، پذیرش بیمار، تجویز دارو ها و امکانات دیگر در اختیار شما پزشکان محترم قرار دهیم تا بتوانیم در امر الکترونیکی شدن نسخ پزشکی پاره ای از مشکلات شما عزیزان را رفع نماییم.

پزشک محترم، برای ثبت نام و حضور در جمع پزشکان کیمیا از صفحه ثبت نام اقدام نمایید. همچنین می توانید در صورت نیاز با پشتیبانی کیمیا در ارتباط باشید.

پرسش خود را مطرح کنید:

CAPTCHA code